З метою підвищення інтересу до біології, хімії, географії, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості 16 по 20 березня 2015 року у школі проходив тиждень природничих наук.
Протягом тижня пройшли заходи, які сприяли підвищенню інтересу школярів до предметів ( географії, біології, хімії ), розширили знання, дали можливість дослідити і презентувати цікаві теми, заходами до тижня були охоплені учні школи 5 – 9 класів.
Тиждень розпочався організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та отримали завдання до нього.
Протягом тижня у школі діяла виставка науково-популярної літературита періодичних видань природничої тематики, організована шкільним бібліотекаром Остапишин Г.І., а також виставка дитячих малюнків і екологічних міні-плакатів на тему «Все це велич - ПРИРОДА». У підготовці малюнків найактивнішу участь взяли учні 6-го та 8-го класів.
На кожній перерві учні мали можливість подорожувати країною Кросвордією, де їх чекали різноманітні кросворди природничої тематики. Найбільш активним виявились учні 7-го класу.
В рамках тижня були заплановані і проведені наступні заходи:
- Конкурс знавців загальної географії «Перший успіх» (6 клас), де у чесній боротьбі здобула перемогу команда «Мореплавці».
- Конкурс з географії материків та океанів «Останній герой». Останнім героєм стала Крюкова Каріна.
- Позакласний захід «Зелена аптека», на якій учні 6-7 класів познайомились із цілющими властивостями рослин.
- Георгафічна вікторина «Я люблю Україну» серед учні 5-9-х класів, де переможцем стала команда 6-го класу.
- Виховна година «Бережіть первоцвіт» (5 клас)
- Інтелектуальна гра «Географічний бокс» між командами 8-го та 9-го класів, де перемогу «нокаутом» здобула команда «Акули» (8 клас)
- Година спілкування «Азбука здоров`я та краси» (9 клас)
- Зустріч у вітальні «Все про шоколад…», де ми розглянули шоколад із історичної, географічної, біологічної, хімічної точки зору, познайомились із його лікувальними та косметичними властивостями.
Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителями та учнями.
Тиждень природничих наук виявився насиченим, цікавим, довів, що вони є корисними у сучасному світі і захоплюють своїми цікавими фактами та відкриттями.
Вчитель географії Богдан І.І.
|